Menu - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych BiałystokSzkółka drzew i krzewów ozdobnych Ciakawe IglakiMenu - Strona GłównaGaleria zdjęć szkółki drzew i krzewów iglastychMenu - Galeria zdjęć szkółki roślin ozdobnychMapa dojazdu do naszej szkółkiMenu - Dojazd do szkółki - mapaAranżacja i projektowanie ogrodów BiałystokMenu - Aranżacja ogrodów BiałystokKontakt ze szkółką Ciekawe Iglaki BiałystokMenu - Kontakt i dane teleadresoweSklep internetowy szkółki roślin ozdobnych CiekaweIglaki.plMenu - Sklep internetowy - zakupy na odległośćMenu - Kontakt i dane teleadresowe
Język polski - Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Sprzedaż drzew i roślin ozdobnych Białystok
Sprzedaż drzew i krzewów ozdobnych Białystok
Szkółka roślin Ciekawe IglakiSzkółka roślin Ciekawe IglakiSzkółka roślin Ciekawe IglakiSzkółka roślin Ciekawe Iglaki

 

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Ciekawe IglakiSzkółka drzew i krzewów ozdobnych Ciekawe IglakiSzkółka drzew i krzewów ozdobnych Ciekawe IglakiSzkółka drzew i krzewów ozdobnych Ciekawe Iglaki

 

ARANŻACJA OGRODÓW

Dawniej, ogród był miejscem przeznaczonym głównie na uprawę warzyw, a jedynie frontowa jego część stanowiła ozdobę w postaci kwiecistych rabat za drewnianym płotkiem. Współczesny ogród to przede wszystkim miejsce wypoczynku.

Zmieniająca się funkcja i przede wszystkim malejąca wielkość domowych ogródków skłaniają do poszukiwania najlepszych rozwiązań w komponowaniu zielonej części naszego domu. Ogród jest już bowiem traktowany jak kolejny salon domu, a co za tym idzie nie wypada, by odstawał urodą i funkcjonalnością od perfekcyjnych wnętrz.
 

Co jest kluczowe w aranżowaniu ogrodu?

Harmonia…

W nowoczesnych ogrodach najważniejsze jest, by ich właściciele mogli odnaleźć spokój, poczuć pełnię swobody i prywatności. Nawet w najmniejszych ogrodach warto aranżować strefy wypoczynku: na spotkania ze znajomymi, na chwile tylko dla siebie, na zabawy dzieci, aktywność sportową. Choć wydaje się to trudne, w każdym ogrodzie można stworzyć takie „pokoje” działań. Czasem zwykła huśtawka ukryta w pergoli z roślin tworzy idealny zakątek do refleksji i bycia sam na sam ze sobą, a kilka metrów trawnika otoczone tujami i bukszpanem będą pięknym i zarazem tłumiącym dźwięki placem zabaw, ćwiczeń, gier.

Być albo nie być ogrodnikiem…

Inną ważną kwestią w komponowaniu ogrodu jest zapał właścicieli do pielęgnacji roślin. Wybór właściwych roślin to nie tylko kwestia nasłonecznienia, rodzaju podłoża czy też ekspansywności danego gatunku, ale przede wszystkim przewidywalność w zakresie opieki nad nimi. W zależności od tego, jak wiele czasu i chęci do pielęgnacji roślin mają właściciele powinno się dobierać odpowiednie gatunki.

Indywidualne upodobania

Kształty roślin ozdobnych oraz paleta barw i zapachów kwiatów są tak różnorodne, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedni wybiorą iglaki, inni róże i hortensje, a jeszcze inni zakochają się w podświetlanych trawach ozdobnych. Każdy wybór będzie dobry, bo rośliny w naszym ogrodzie mają po prostu nas cieszyć.
 


Aranżacja i projektowanie ogrodów Białystok

Aranżacja i projektowanie ogrodów Białystok

Aranżacja i projektowanie ogrodów Białystok

Nasza działalność

Realizacja wizji ogrodniczych marzeń to nasz cel. Osiągamy go na drodze dialogu z Klientem i współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Własna szkółka roślin ozdobnych gwarantuje nam oczekiwaną jakość stosowanego materiału, więc z czystą pasją komponujemy wymarzone ogrody.

Chciałbyś wyjść z salonu swojego domu wprost w raj szumiący strumykiem, uspokajający zielenią, cieszący oko paletą barw i cudownie pachnący?

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i pasji ogrodniczych.
 

 

Nasi partnerzy:
Firma sprzątająca MEDJAN

 

Adres szkółki i sprzedaż:

Królowy Most 28
16-040 Gródek
woj. Podlaskie

numer tel.: 669 998 544
ciekaweiglaki@ciekaweiglaki.pl

dojazd do szkółki


Projekt i realizacja strony: Przemysław Zajczyk, atrakcjePodlasia.pl